Mateřská škola Fryšták

Omluva z docházky

Formulář slouží rodičům k omluvě nepřítomnosti dětí z docházky do mateřské školy. Pole označená hvězdičkou * jsou povinná.

Omluvenka dítěte z docházky

Pro zaslání dotazu, podnětu či připomínky vyplňte prosím níže uvedený formulář. Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
(2 MiB max.)
Odpověď vám zašleme na níže uvedený email.
Stisknutím tlačítka Odeslat berete na vědomí, že pro tyto účely vyřízení vašeho dotazu budeme po nezbytně dlouhou dobu zpracovávat vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři.
Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik má zdravý člověk dohromady prstů na obou rukou

Pro rodiče

Počasí dnes:

1. 3. 2021

polojasno

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 6 až 10°C, při celodenní nízké oblačnosti jen kolem 4°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Svátek a výročí

Svátek má Bedřich

Zítra má svátek Anežka

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Mezinárodní den boje spisovatelů za mír

Jak prší v březnu, tak také v červnu.

Svatá Eudokie psa po uši sněhem zavěje.

Rychlé kontakty

Mateřská škola Fryšták, okres Zlín, příspěvková organizace